Tuja Szmaragd 55-65cm   
Zobacz: Tuja Szmaragd 55-65cm

Potocznie szmaragd lub tuja szmaragdowa- to zdecydowanie najpopularniejsza i najładniejsza odmiana żywotnika zachodniego ceniona za swe walory dekoracyjne, jak i łatwość w uprawie.
Piękny szmaragdowy kolor przyciąga uwagę. Tworzy gęste, piramidalne, symetryczne stożki z błyszczącym, zielonym, soczystym listowiem, nie zmieniającym swej atrakcyjnej barwy również zimą.
Jak większość żywotników, tak i ten lubi stanowiska słoneczne, a gleby raczej wilgotne.
Jest to zdecydowany "nr 1" dla domowej zieleni. Stosowana do obsadzeń w szpalerach (np. wzdłuż płotów jako żywopłot), jak i do nasadzeń pojedynczych, na rabaty a także do pojemników.
Rośnie dosyć szybko, po 6-7 latach osiąga 2,50-3,00m. wysokości, średni roczny przyrost to ok. 25cm. Krzew iglasty osiągający 5-7 m wysokości i 50-60 cm średnicy.
SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW KULCZYCKI   
Serdecznie witamy na internetowej stronie Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych KULCZYCKI.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do odbiorców hurtowych oraz indywidualnych. Dla większej ilości zamawianego towaru istnieje możliwość negocjacji cen.Mint Apple
Cena: 4,5 PLN
   
|AUKCJE ALLEGRO
Zobacz naszą wiarygodność
oceny i komentarze kupujących
Przedmioty użytkownika Pieeetrek - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Wyrażenie:


Aktualizacja: 07-05-2014
Liczba odwiedzin: 18279, dzisiaj: 8
Copyright © Kulczycki 2010 - 2014